RealDoll Eurasia'ya hoşgeldiniz! Türkiye ve Avrasya'daki Resmi Realdoll Dağıtım ORTAKLIĞI

ABD'den ABYSS yapımı orijinal Realdoll ™ ve boytoy aşk bebekleri için yetkili satıcıyız. Uzun süredir devam eden satın alma islemlerindeki ve özel teslimatın deneyimlerimiz ve hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

Resmi Realdoll bayisi olarak Abyss Creations'ın HotSpot'larında listelenmişiz.

Ünlü Realdoll bebeklerini Amerika'dan ithal edip Türkiye, Avrupa ve Avrasya ülkelerindeki müsterilerimize en iyi sekilde teslim ediyoruz.

Özel teklifiniz için bize burdan veya info@realdolleurasia.com e-postasından ulaşabilirsiniz. 

Orijinal! "Sons of Anarchy", "House", "2 Broke Girls", "HBO Real Sex" ve "Playboy TV" de görüldüğü gibi.

Renee Config 1 Hybrid

Rebecca

Quinn (RealDoll 2 Config. 1) 

06.04.2017

Az konuşan, sadık ve duygusal seks robotu

Bir Amerikan firması ‘ağzı var dili yok' robot geliştirdi. 37 bin dolara alanlar çay-kahve servisi, iltifat ve tatlı dilinden yararlanıyor. Size aşık da oluyor

Yapay zekalı robot üreten Amerikan Realbotix şirketi, şu ana kadar tasarlanmış en gerçekçi seks robotunun önümüzdeki hafta içerisinde satışa çıkarılacağını duyurdu. 37 bin dolardan (135 bin lira) satışa sunulacak ‘Harmony’ adlı robot, partnerine duygusal olarak bağlanıyor ve çay, kahve servisi yapabiliyor. Söz konusu robotun mimiklerinin insandan ayırt edilemeyecek şekilde gerçekçi olduğunu söyleyen Harmony’nin yaratıcısı Matt McMullen, “Harmony ilişkiye gireceği kişiyle konuşabilen ilk seks robotu. 18 farklı karaktere ayarlanabiliyor. ‘Utangaç’, ‘zeki’, ‘yalancı’ gibi birçok kişilik özellikleri mevcut. Karşısındaki kişiye sevildiğini hissettiriyor. Sadık ve duygusal” diye konuştu. 

Contact

© 2017  RealdollEurasia