Renee_hyb1

Renee_hyb1

stacy_kaylani_hy10-1444938066

stacy_kaylani_hy10-1444938066

natalie-btd-hybrid3-1445795505

natalie-btd-hybrid3-1445795505

sai_bt_hybrid12-1458080607

sai_bt_hybrid12-1458080607

realdoll-wrd-asa-akira-3a-1461620819 (3)

realdoll-wrd-asa-akira-3a-1461620819 (3)

olivia_rd2c1_6-1412195625

olivia_rd2c1_6-1412195625

REALDOLL'UN KULLANIMI, DEPOLANMASI VE BAKIMI

Bebeğin saçları normal şekilde tasarlanabilir mi? 
RealDolls'a stil, temizlik veya ticari peruk ile tam değiştirme için çıkartılabilen yüksek kaliteli sentetik peruklar verilir. Uzun bir peruğu fırçalarken bir metal fırça veya tarak kullanmak ve saç uçlarına yakın küçük bölümleri fırçalamaya başlamak en iyisidir. Pürüzsüz olana kadar ve yavaşça "kafa derisine" doğru peruka kadar ilerleyene kadar saçların uçlarını 3 inç kadar fırçala. Bu, peruk bulaşmasını önleyecektir. Sintetik elyaf perukları, insan saç peruklarına göre bakım daha kolaydır.

Bilinen herhangi bir sağlık riski var mı? RealDoll'umu sıhhi şartlarda tutmak ne kadar zor?

RealDoll ürünleri ile ilgili bilinen herhangi bir sağlık riski yoktur. Her RealDoll, imalat sonrasında kapsamlı bir aseton banyosu alır. Oyuncağı sağlık koşullarında tutmak kolaydır - bebeğiniz hafif bir sabun veya deterjanla temizlenebilir. Her RealDoll, bakım kiti ve bakım ve kullanma talimatlarını takip etmek için kolay bir yol sunar.

Oyuncağızın peruğu kafasına bağlı değil mi? Nasıl daha iyi kalmasını sağlayabilirim?

Perukların iç kısmında, kafatası başlığındaki peruğun şeklini ayarlamanıza izin veren küçük klipsler var. Peruk olabildiğince sıkı hale getirin. Hâlâ daha güvenli bir yerde tutulmasını isterseniz, herhangi bir peruk dükkânından temin edilebilen standart peruk iğnelerini kullanabilir ve peruğu doğrudan silikon kafatası kılıfına takabilirsiniz.

Kozmetik ürünümü RealDoll'umda kullanabilir miyim?

Bebeğinizin görünümünü değiştirmek için kozmetik kullanmayı planlıyorsanız, siparişinizde "doğal" renkler belirlemenizi öneririz. Sıvı göz kalemi ve toz haline getirilmiş kozmetik (bulanıklaştırıcılar, göz farı, toz temelleri vb.) RealDolls'da çok iyi çalışır. Bununla birlikte, krem ​​/ yağ bazlı makyaj (sıvı temel gibi) silikon üzerinde iyi disperse olmaz. Kaş kalem ve ruj makul bir verimlilikle uygulanabilir ve bu kozmetikler kolayca ovuşturabilir. Aksi takdirde, RealDoll normal kozmetik temizleyiciler ve / veya hafif deterjanlar ile temizlenebilir. Çok yağlı sökücüler kullanmaktan kaçının, çünkü silikondan temizlenmesi zor olacaktır.

Banyo yapmak ve bebekle duş almak istiyorum. Su sıcaklığı veya süresi gibi dikkat etmem gereken bir şey var mı?

Silikon kauçuk 400 derece ısıya dayanabilir. RealDoll'unuzu sıcak bir banyoda bekletin ya da canlı bir vücut ısısı vermek için onu bir elektrikli battaniyenin altına koyun. Bir RealDoll'un silikon eti ısısını çok verimli korur.

Su bebeğin içinde sıkışabilir mi?

Hayır, bebek katı silikon olduğundan su bebeğin içine sıkışamaz. Bebeklerin cesetleri boş değil.

Bebeğinize gerçekten zarar verebilecek giysiler var mı?

Düşük kaliteli boyalarla boyanan karanlık kıyafetler, bebek bu öğelerle uzun süre depolandığı takdirde silikon lekesine neden olabilir (10 gün veya daha fazla). Bir önlem olarak, bebeğinize koymadan önce tüm karanlık ve canlı renkli giysileri yıkayın. Bebeğinize uzun süre kalmış çok sıkı ya da bağlayıcı kayışlar, gerçek bir insanda olduğu gibi etinde de oyaları oluşturabilir; Bununla birlikte, gerçek kişinin etinden farklı olarak, silikon şekil belleğini kaybedebilir. Başka bir deyişle bebeğini korsede giymek ya da sütyen vasıtasıyla giymek gayet iyidir ancak onu uzun süre bu kıyafet türlerinde saklamayın.

Bebeğimi her tür kıyafetle giyebilir miyim?

Evet, bebeğinizi istediğiniz gibi giyinirsiniz, ancak bebeği giyinmiş haldeyken denim kot pantolon veya korsan gibi kemikli giysilerden kaçınmanızı öneririz. Sıkı veya ağır giysiler, bir süre sonra (10 gün veya daha fazla süreyle) kalıcı hale gelecek bir silikon izi bırakabilir. Kot pantolonunu bebeğinize koymak isterseniz kot pantolon koymanız önerilir, böylece kot ilk önce silikonun üzerine kayacaktır. Düğmenin, bağlamanın, çıt çıtanın veya fermuarın kapalı olduğu gömleklerin tişört veya kazak gibi bezlerden daha kolay giyilmesi. Artık bebeğinizi doğrudan bize vereceğiniz için güzel kıyafetler satın alabilirsiniz. Daha fazla bilgi için mağazamızı ziyaret edin.

 

Oyuncağı nasıl temizleyebilirim?

Duş topu ve antibakteriyel sabunlu oluşan her bebekte bir temizleme seti bulunur. Oyuncak bebeğinizi mümkün olduğunca kullandıktan sonra boşlukları ılık su ve antibakteriyel sabunla yıkayın. Bebeğin yüzü kolay temizlik için çıkarılabilir. Yüzü temizlemek için sıcak su altında çalıştırabilir, ancak kirpiklerin ıslanmasını önleyebilirsiniz.

Oyuncağımı nasıl taşıyabilirim?

Oyuncak bebeğinizi taşımanın en iyi yolu tekerlekli sandalye ya da ofis koltuğu gibi döner bir sandalyede bulunmaktır. Bu, yaralanmayı önlemenizi kolaylaştırır ve bebeğin atılma olasılığı azdır. Bu bir seçenek değilse, bebeği gelin asansöründe (omuzların arkasında bir kol, diğeri dizlerin altında) kaldırın ve sırttan ziyade dizlerinizle kaldırın ya da bebeği taşımak için kollarından kaldırın. Bebeğin altına gelecek şekilde korunan bir konumda ya da bebek yatırıldığında hasar görmesini önlemek için ellerinizi omuzlarınızın üzerinde tutun. Seks için, bebeğinizi kaldırmak ve oynatmak için seks salıncakları, hafif esaret kitleri ve yastıklar kullanabilirsiniz. Bir mafsalı bükerken, iki taraflı sağlam bir kavrama kullanın, bir taraftan mafsalın her iki tarafına da bir elle tutun. Silikonun doğal olmayan bir şekilde bükülmemesine dikkat ederek eklemi sıkıca ve yavaşça istenen konuma getirin. Bebeğinizi elinize doğru çekmeye çalışmayın; bileklerinize ciddi hasar verebilir.

 

Bebeğimi saklamak için en iyi yol nedir?

Oyuncak bebeğinizin en iyi şekilde bakımını sağlamak için, tercihen sağlanan boyun cıvatasından bacaklar hafifçe yayılarak nötr bir konumda asılı olarak saklanmalıdır. Boyun cıvatası, bebeği kullanırken veya yere yatarken kaldırılabilir. Bebeğinizi saklarken silikonun kırışmalarından kaçının; çünkü bu kırışıklıklar zamanla kalıcı olabilir. Bebeğinizin yalan söylemesini ya da oturmalarını isterseniz, kalçaları, bacakları ya da göğüslerinde düz noktalar oluşmasını önlemek için düzenli olarak hareket ettirdiğinizden emin olun. Düz bir nokta veya kırışma gelişirse kalıcı olacaktır. Bebeğin gönderildiği sandıklar depolamaya uygundur. Büyük göğüslü 5, 9 ve 10 cesetleri gibi bebeklerde depoda beklerken bebeğe yumuşak bir sutyen konmalıdır. Bir RealDoll üzerinde uzun süre (3 günden fazla) kemikli veya altından yapılmış süpürgeler veya kıyafetler bırakmamalısınız.

 

Bebek ne kadar ağırlık alabilir?

RealDolls 400 pound (yaklaşık 181 kg) üzerinde güvenle destek verebilir.

 

Seks bir RealDoll'la nasıl bir his yapar?

Girildiğinde bebeğin girdileri içinde güçlü bir emme etkisi sağlayan bir vakum oluşur. Bu etki RealDoll'un sözlü girişinde en güçlüdür. RealDoll kullanıcılarının bazıları bu özel özellik nedeniyle yoğun orgazm bildirmişlerdir. Özellikle bebeğinizle oral seks yapmak isterseniz yüzleri 12 (Britney) ve 16 (Gabrielle) gibi daha büyük ağızlara sahip yüzleri öneririz.

 

Bana bebeklerin kayıtları hakkında daha fazla bilgi verin.

Vajinal ve anal girdilerin iç kısmı bebeklerin bir parçası olarak kalıplanır ve gerçek bir insan gibi hissetmelerini sağlayan doku ve şekle sahiptir. Bir RealDoll'un vajinal dudakları çok gerçekçi olarak uzatılabilir ve yeni şekillendirilmiş labia eski stil labyamızdan daha da gerçekçidir. Şubat 2008 sonrasında teslim edilen tüm yeni bebeklere, son derece gerçekçi labia sahip olacak. Oral giriş, çok yumuşak, esnek dudaklar, ultra yumuşak dil, yumuşak silikon dişler ve çok gerçekçi açılan ve kapanan menteşeli bir çene içerir. Daha fazla yer ve kolay temizlik için dil kaldırılabilir. Ağzın iç kısmı çok zevkli bir etki için yivlidir.

 

Ne tür yağlayıcılar kullanmalıyım?

Daima yağlı yağ gibi su bazlı bir yağ kullanın. Su bazlı yağlayıcılar temizlenmesi kolaydır ve silikona zarar vermez. Yağ bazlı, petrol esaslı veya silikon yağlayıcılar kullanmamalısınız.

 

Bebeği veya RealDoll aksesuarım maddesini kayganlaştırıcı olmadan kullanabilir miyim?

Silikon aşk oyuncağınız için en iyi ve en iyi bakım için mutlaka bol miktarda yağ kullanın.

 

Bir RealDoll'la nasıl seks yapıyorsunuz?

Kadın RealDolls'un penetrasyon için 3 girişi var - oral, anal ve vajinal. Erkek bebeklerin penetrasyon için 2 girişi var mı? Oral ve anal. Bu girişler nihai zevk vermek üzere tasarlanmıştır ve dayanıklı silikondan yapılmıştır. Açıklıklar çoğu boyuta uyacak şekilde tasarlanmış olmasına rağmen, daha küçük veya daha büyük ek parçaları özel istekle kullanabiliriz. Bununla birlikte, birisinin özel bir ekleme boyutu gerektirdiğini görmek nadirdir. Bebeğinizle en iyi keyif için her zaman su bazlı bir yağ kullanın! ID Lube öneririz.

 

Bebeğin derz aralığı nedir?

Çoğu durumda, RealDoll eklemleri 180 derece veya daha fazla hareket için çok iyi bir hareket aralığına sahiptir. Oyuncaklarımızda kullanılan iskelet, gerçek insanın yaptığı tüm şekillerde hareket eder.

 

RealDolls ne kadar esnek?

RealDolls'un silikon cildi son derece esnektir ve neredeyse her türlü makul konumu koruyacaktır. Silikon eti ve iç eklemler üzerinde daha stresli olan bazı pozisyonlar vardır. RealDolls sıkı fetal bir pozisyona sıkıştırılmış veya küçük bir saklama alanına sıkışmış ve kırılmamaları veya yırtılmamaları beklenmeyerek "betonla kıvırılmış" olamaz. Bu bebeklerin çoğu yetişkin için doğal ve ağrısız pozisyonlarda olmasını sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bir eklemin aşırı gerilmesi, bir mola ile sonuçlanabilir.

 

Bebeğin eklemleri ne kadar güçlü?

RealDoll derzleri paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Çok güçlü ve çok insancıl bir biçimde bükülecek şekilde tasarlandı. Eklemler güçlü olsa da, eklemi doğal olmayan bir şekilde bükmek ya da bebeği çoğu insan için zorlaştıracak bir konuma getirmek, ortak bir molaya neden olabilir ve bebeğin yanlış kullanımı olarak kabul edilir. Bir bebek yeniyken eklem sert olabilir ve eklemlerin iki taraflı sağlam bir tutma yeri kullanılarak eklemin her iki tarafında da silikonun doğal olmayan bir şekilde bükülmemesine dikkat ederek poz verilmelidir. Eklemler, normal olan ve zamanla daha az fark edilecek hafif bir çıtırtı sesi çıkarabilir. Eklemlerin kullanımıyla gevşetilmesi beklenmelidir.

 

Oyuncağın ellerini nasıl poz veririm ve korurum?

Oyuncak bebeğinizi hareket ettirirken daima elinizin yoldan çekildiğinden emin olun. Bebeğinizin elinize düşmesine izin vermeyin, zira bu parmak tellerinin silikondan içeri girmesine neden olabilir. Bebeği taşırken ellerini omzunun üzerine koymak veya göğsünün üstünden geçmek en iyisidir. Her zaman elleri hafifçe poz verin ve parmaklara baskı uygulamayın. Tellerden biri içeri girerse, silikonun içine kolayca itebilirsiniz. Parmakları düzeltmek veya olduğu gibi bırakmak için bir silikon tamir seti kullanmayı seçebilirsiniz.

 

Bir RealDoll'un parmakları kapanabilir ve tutunabilir mi?

RealDoll parmaklarınızın ellerini pozlamanıza, kapatmanıza ve çok hafif nesneler tutmanıza olanak tanıyan dahili teller bulunur. Tutuş güçlü değildir ve parmaklara özenle bakılmalıdır.

 

Bir RealDoll kendini "köpek" tarzı yapacak kadar destekleyebilir mi?

Hayır, köpek stili için ağırlık dağılımına yardımcı olması için bir destek kullanmanız gerekecek. RealDoll omuzu, dirsek ve diz eklemleri kilitlenmez ve bebek kendi ağırlığını destekleyemez. Bu konumun kullanım sırasında korunacağından emin olmak için bebeğin üst gövdesini yastıklarla desteklemenizi öneririz. Bebeği bir masa veya kanepenin üzerine koymak köpek tarzı pozisyonlara izin verir.

 

Oyuncaklar dik durabilir mi, desteksiz mi?

RealDolls desteksiz ayakta duramaz. İskelet sistemi, bebeğin dik durmasına izin vermek için çok esnek ve katlanabilir. Oyuncak bebeğin uykulu bir kızın zeki ve rahat bir hali var. İskelet, yerçekimine karşı güçlü bir kuvvet olmadığı sürece bir konumda kalacaktır. Kuklaların fotoğraflarımızdan birçoğunu desteksiz olarak çekmeye çalışıyoruz ancak bazı görüntülerde sanatsal kalite için destekler kaldırılmıştır. Bebekler, kiriş veya kiriş üzerinde boyun cıvatalı zincirler üzerine asılabilir veya tezgahlarda desteklenebilirler. Oyuncak bazı pozisyonlarda desteklenmiyor.

 

Bebeğim oturup durabilir ve pozlar tutabilir mi?

Evet, bebeğinize çoğu yerde acı çekmeden ortalama bir insanın poz verebilirsiniz. Ancak bebek kendi ağırlığını destekleyemez ve bazen belirli pozlar için bir stand ya da destek ister. Bebek, poz içindeki uzuvlara kuvvet uygulanmadığı sürece, koyduğunuz pozu tutabilir.

 

Özel Bebekler 

Özelleştirilmiş labia ve meme uçlarını alabilir miyim?

Evet, bebeğinize özel cinsel organ ve meme uçları yapabiliyoruz. Özel projelerin maliyeti ihtiyaçlarınıza göre değişir. Özel renkli meme başı veya laby için herhangi bir artış yoktur ve özel gereksinimleriniz varsa fotoğraflarla çok yakından eşleşebiliriz. Bununla birlikte, tamir takımları özel renklerle eşleşmez.

 

BEBEĞİM İÇİN ÖZEL BİR CİLT TONU ALABİLİR MİYİM?

Evet, 6 standart doğal tonlarımızdan ayrı cilt tonları yapabiliyoruz. Özel ten tonlarında fiyatlandırma ihtiyaçlarınıza bağlıdır. Özel sipariş ettiğinizde

 

Bir fantezi bebeği istiyorum; Bana bir tane yapabilir misin?

Evet! Mevcut özel standart cilt tonları, özel ve hayvan gözleri, elf kulakları, şeytan yüzü, fangs vb. De dahil olmak üzere çeşitli standart fantezi seçeneklerimiz var. Ayrıca bir karikatür kahraman görünümü için tasarlanmış Anna Mae fantezi yüzüne sahibiz. Fantezi yükseltmeleri, isteklerinize bağlı olarak fiyatlandırılır. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

 

Renk seçiminden ne istediğimi tam olarak göremiyorum. Renklerini, seçeneklerini vb. Detaylandırmak yerine bir fotoğraf verebilir miyim?

Evet, sağlanan fotoğraflarla makyaj stillerini eşleştirmekten mutluluk duyuyoruz. Uygun peruk stilleri ve renkleri, göz rengi ve cilt tonlarını seçmede yardım sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

 

Ünlü biri, modeli ya da eski kız arkadaşımdan yapılmış bir bebek alabilir miyim?

Onların açık rızası olmaksızın herhangi bir kişinin, ünlü kişinin veya başka herhangi bir şekilde yasal olarak benzerlik bebek yapamayız. Kişi ölen veya kurgusal ise, onların güven veya lisans verenlerinden izin almalıyız. Ancak, 16 standart kadın yüzü çizgimizden olabildiğince benzer bir yüz yapısını seçmek için seçtiğiniz kişinin fotoğraflarını kullanabiliriz. Benzer bir yapıya sahip bir yüzümüz varsa, makyaj tarzı, saç stili ve renklendirmeyi baktığınız kişiyle eşleştirebilir ve benzer bir bebek yapabiliriz. Bunu geçmişte iyi bir başarı ile yaptık. Standart yüz ve beden kombinasyonlarından birine benzeyen bir bebek yaratacak olsaydık, fiyat diğer standart RealDoll ile aynı olurdu. Bir kişinin bir RealDoll haline getirilebileceğinin rızasını alırsanız, kendisinin 3 D taraması için bir tesise gelmesini isteriz. Ya sadece yüz yapabiliriz ya da yüzü ve vücudu tamamlayabiliriz. Tamamen özel projeler için maliyet ve zaman yatırımı çok yüksektir ve gereksinimlerinize bağlıdır.

 

Bebeğimin görünümünü özelleştirebilir miyim?

RealDolls'un tamamı özel imal edilmiş bebeklerdir. Kadın Sipariş Sayfasına giderek bir kadın realdoll satın alabilir veya Erkek Sipariş Sayfasını ziyaret ederek ve bebeğinizin özelliklerini seçerek bir erkek bebek satın alabilirsiniz. Hemen sunmadığımız bazı renkler ve özellikler vardır ve bazen olağandışı renk taleplerini işleyebiliriz. Özel istekler, vaka bazında ele alınmaktadır. Tipik olarak bu istekler, bizimle iletişime geçilerek üretilir. Web sitemizde veya başka bir yerde eşleştirmemizi istediğiniz bir bebek görmüşseniz, siparişinizde fotoğraf ekleyebilirsiniz.

 

ULUSLARARASI SİPARİŞ POLİTİKALARI 

Güney Amerika'ya mı yoksa Uzakdoğu'ya da teslim olabilir misiniz?

Dünyanın birçok ülkesine ulaşabilir ve teslim edebilirdik, ancak bazı ülkelerin diğer ülkelerden daha fazla ithalat kısıtlamaları var. Brezilya, Meksika ve bebeklerin bazen gümrükte el konulan Güney Amerika'daki diğer ülkelere nakliye konusunda zorluk çektik. Bunun üzerinde hiçbir kontrole sahip değiliz ve müsadere edilen maddelerden sorumlu değiliz. Lütfen ülkenizin bu tür bir ürünün içe aktarılmasına izin verdiğinden emin olun.

Mısır ve diğer Afrika ülkeleri de yetişkinlere yönelik yenilik ürünleriyle ilgili kısıtlamalara sahiptir ancak biz daha başarılı bir başarı elde ettik. Çin ve Japonya'nın anatomik olarak doğru ürünleri üzerinde sıkı ithalat kısıtlamaları var. Bu ülkelere gemi buluyoruz, ancak bebeklerin vajinayı kaplayan bir silikon yama ile gönderiliyor. Bu yama yapıştırılmış ve bebeğin işlevsel olabilmesi için doğumdan sonra çıkarılması gerekecek. Yamaları, kaldırıldıklarında vajinaya olabildiğince az zarar verecek şekilde takıyoruz.

 

Gümrük, ithalat vergileri ve vergi ödemek zorunda mıyım?

Gümrük vergileri, ücretleri ve uygulanabilir vergiler varış ülkesi tarafından uygulanır. Bu masraflar üzerinde hiçbir kontrole sahip değiliz ve nelere mal olacağı konusunda tahminler yapamayız. Oyuncak bebeğinizi gümrükte kullanmak için gerekli ücreti ödemeniz gerekecek. Gümrük işlemleriyle ilgili yardıma ihtiyacınız varsa, navlun servis sağlayıcımızdan yardım isteyebilir veya kendi servis sağlayıcınızı seçebilirsiniz.

 

RealDoll aksesuar siparişleri için uluslararası nakliye politikalarınız neler?

UPS, Federal Express veya Birleşik Devletler Posta Servisi aracılığıyla tüm ürünleri ayrı düz kahverengi veya beyaz ambalaj halinde gönderiyoruz. Ücretler ürünün boyutuna ve ağırlığına göre değişir. Bazı ülkelerde gümrük ücretleri ve vergiler uygulanabilir. Bu öğeler genellikle doğrudan kapınıza teslim edilir.

 

Bebek siparişleri için uluslararası nakliye politikalarınız neler?

RealDolls standart bir hava taşımacılığı ile işaretsiz ve güvenli bir tahta nakliye kasası gönderilir. Sandık yaklaşık 6 'x2' x2 'boyutunda ve yüklendiğinde yaklaşık 200 lb ağırlığındadır; Kapı vidalarla sabitlenir. Yastıklı kasnağın içinde bebek, bebeğinizin güvenli bir şekilde saklanması için evinize takılabilen çıkarılabilir bir montaj braketinin üzerine boyun cıvatasıyla güvenle asılı kalmaktadır. Tüm gönderiler tam sigortalıdır. Tüm RealDoll ürünleri, Abyss Creations, LLC'ye dönüş adresi ile birbirinden ayrı olarak gönderilir. RealDoll, posta yoluyla gönderilen veya bize yüklenen herhangi bir öğede asla görüntülenmez. Gizliliğiniz bizim için çok önemlidir.

Uluslararası gönderiler en yakın Uluslararası havaalanınıza, doğrudan kapınıza değil, gönderilir. Havaalanından ev / ofisinize teslim almak isterseniz, yük taşıyıcımız veya istediğiniz bir taşıyıcı ile ek bir ücret karşılığında servis ayarlayabilirsiniz. Abyss Creations havalimanından evinize teslimatı ayarlayamaz.

 

Uluslararası siparişler için ödeme politikalarınız neler?

Uluslararası müşterilerimizden para emirleri, banka çekleri ve bankadan bankaya banka havalelerini ABD Doları cinsinden kabul etmekten gurur duyuyoruz. Banka ile banka havaleleri için 50 tutarında bir ücret uygulanır. Ödeme havalelerinin bize ulaşması için 7 iş günü kadar sürebilir; bu nedenle, ödemenizi doğru bir şekilde tanımlamamıza yardımcı olması için lütfen izleme bilgilerini ve banka adınızı bize bildirin. Ödemenizi çek veya havale ile (gönderim ve vergiler dahil) tam olarak yaparsanız, 100 $ tutarında bir indirim yapabilirsiniz. Uluslararası kuruluşlarımızdan birinde sipariş vermeyi de seçebilirsiniz. Bağlı kuruluşlarımız farklı spesiyaliteler ve hizmetler sunuyor, bu nedenle politikalarıyla ilgili daha fazla bilgi için doğrudan iletişime geçin.

 

Siparişimizi ABD dışından nasıl yerleştirebilirim?

Bir RealDoll sipariş etmenin birkaç yolu vardır. Kadın Sipariş Sayfasına giderek bir kadın realdoll satın alabilir veya Erkek Sipariş Sayfasını ziyaret ederek ve bebeğinizin özelliklerini seçerek bir erkek bebek satın alabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden alışveriş sepeti özelliğini kullanarak sipariş vermeyi seçebilir ve siparişinizi faks, posta veya e-posta ile göndermek için sipariş formunu kaydedebilir ve yazdırabilirsiniz. Uluslararası siparişler, ancak Kanada siparişleri dışındaki uluslararası kredi kartlarını kabul etmememiz nedeniyle, yalnızca moeny siparişleri, banka çekleri ve bankadan bankaya havale transferleri için alışveriş sepeti aracılığıyla işleme tabi tutulabilir. Ayrıca, dünya genelinde PayPal'ı kabul ediyoruz; bu durumda ödeme yöntemi olarak ödeme sırasında manuel ödemeyi seçeceksiniz ve Paypal tarafından ödemek istediğinizi bize bildirmek için bize ulaşın; biz size bir paypal fatura göndereceğiz.

 

NAKLİYE MALİYETLERİ VE YÖNTEMLERİ 

Bebeğimi şahsen alabilir miyim?

Evet, bebeğinizi San Marcos, CA'da bizzat almamızı ayarlamak mümkündür. Kaliforniya'da kalırken, 8.75 devlet satış vergisi ödemelisiniz. Toplama ayrıca, bebeği monte etmek için sandığı veya duvar konsolunu içermez, ancak bunları ayrı olarak satın alabilirsiniz. Alma yalnızca randevu alarak yapılır.

Aksesuar ürünleri nasıl sevk edilir?

Tüm RealDoll aksesuar ürünleri, UPS, Federal Express veya Birleşik Devletler Posta Servisi aracılığıyla düz karton ambalajda gönderilir. Paketler her zaman bir dönüş adresi ile Abyss Creations, LLC'ye gönderilir. RealDoll, posta yoluyla gönderilen veya bize yüklenen herhangi bir öğede asla görüntülenmez. Gizliliğiniz bizim için çok önemlidir. DVD'ler ve seks oyuncakları gibi yetişkinlere yönelik ürünler, çocukların paket almayı veya açmamalarını önlemek için yetişkinlerin imza atmalarını sağlamıştır.

RealDolls nasıl gönderilir?

RealDoll'lar standart navlun tarafından işaretli olmayan ve güvenli bir tahta nakliye kasası gönderilir. Sandık yaklaşık 6 'x2' x2 'boyutunda ve yüklendiğinde yaklaşık 200 lb ağırlığındadır; Kapı vidalarla sabitlenir. Yastıklı kasnağın içinde bebek, bebeğinizin güvenli bir şekilde saklanması için evinize takılabilen çıkarılabilir bir montaj braketinin üzerine boyun cıvatasıyla güvenle asılı kalmaktadır. Tüm gönderiler tam sigortalıdır. Tüm RealDoll ürünleri, Abyss Creations, LLC'ye dönüş adresi ile birbirinden ayrı olarak gönderilir. RealDoll, posta yoluyla gönderilen veya bize yüklenen herhangi bir öğede asla görüntülenmez. Gizliliğiniz bizim için çok önemlidir.

 

REALDOLL ONARIMLARI 

Onarım için bebeğimi size geri gönderebilir miyim?

Çalışanlarımızın sağlık kaygıları nedeniyle şu anda bebeği tesisimize geri almıyoruz. Bununla birlikte, e-posta yoluyla ve gerektiğinde telefonla her zaman yardımda bulunabiliriz.

Oyuncağımda bir mafsal koparsa ne olacak?

Bir eklemin kırıldığına inanıyorsanız, lütfen hemen teknik departmanımıza başvurun. Yetenekli temsilciler, eklemin gerçekten kırılmış olup olmadığını anlamanıza yardımcı olabilirler. Bir mola var ise, yedek bir mangal satın alabilir ve ekibimiz size onarımın başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesine ilişkin ayrıntılı bilgi verecektir.

Bir bebeğin parmağıyla teller içeri girerse ne olacak?

Bir parmak kablosu silikon parmak ucundan gelirse, silikonun içine geri itin. İsterseniz, deliğin silikon tamir takımıyla düzeltebilir veya olduğu gibi bırakabilirsiniz. Bu ciddi bir sorun değildir ve ellerin dikkatle yerleştirilmesi ile genellikle engellenebilir.

 

Bebeği boyamak için ne kullanılır?

Hiç ovuşturacak mıRealDolls'un silikon eti, bebeğiniz kalıplarımıza dökülürken seçtiğiniz cilt tonu ile renklendirilir. Dudaklar gibi detaylar, renkli silikonlarla boyanmıştır. Renkli silikon uygulandıktan sonra bebeğin cildinin bir parçası olur. Normal koşullar altında asla ovulmamalıdır. Bununla birlikte, boyalı alanların uzun süre "kuru" sürtünmesi boya yıpranmaya başlayabilir. Meme başı, dudak veya tırnak rengi aşınmaya başlayınca bizden bir tamir seti sipariş edebilirsiniz. Bu tamir setleri aksesuar sayfasında bulunmaktadır.

 

ŞAHSEN BİR REALDOLL GÖRÜYORUZ 

Başka nerede RealDoll'u görebilirim?

California'daki tesisimize ulaşamıyorsanız, bizzat bir RealDoll'u görebileceğiniz dünyanın çeşitli yerlerindeki üyelerimiz var. Ayrıca, bebeğinizi bu bağlı şirketlerin birçoğundan sipariş edebilirsiniz. Onlardan sipariş verme ve ödeme politikalarımız hakkında bizimkinden farklı olabileceğinden lütfen onlara sorun. Doll Mekanları Sayfasında bulunduğunuz bölgedeki bağlı şirketlerden birine göz atabilirsiniz. Bağlı kuruluş programımıza katılmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin (web sadece işletmeler değil).

RealDoll fabrikasını ziyaret edebilir miyim?

Evet, yalnızca randevu alarak RealDoll fabrika ve showroom'unu ziyaret edebilirsiniz. Randevular tatil günlerinde, akşamları, hafta sonları veya Cuma günleri kullanılamaz. Randevu saatleri, haftanın en çok haftanın Pazartesi - Perşembe günleri arasında 11:00am ile 4:30pm arası kullanılabilir. Tesisimizin ziyareti, ziyaret esnasında nakit olarak kişi başına $ 100 tutarındadır. Bu ücret bir bebeğin daha sonraki bir tarihteki alış fiyatına uygulanabilir. Ücret, diğer RealDoll ürünlerinin satın alma fiyatına uygulanamaz.

 

 

ÇEŞİTLİ SORULAR 

Ben tam bir vücut silikon dişi cildi ile ilgilenen bir çapraz tarayıcıyım. Bir RealDoll cildi alabilir miyim, yoksa bana bir silikon bayan gövde kıyafeti alabileceğimi söyleyebilir misiniz?

Maalesef silikon gövde elbiseleri sunmuyoruz; RealDolls'un ayrı bir cildi yok. Bunlar katı silikon bebek. Bildiğimiz kadarıyla hiçbir şirket bir silikon kadın vücut örtüsü teklif etmiyor. Bir silikon takım, sofistike bir soğutma sistemine (silikon ısı korur ve nefes almaz) ihtiyaç duyar ve vücudunuza ömür boyu özel olarak takılır. Bu tür bir hizmeti sunamıyoruz.

Sadece kafa veya gövde veya herhangi bir vücut parçasını ayrı öğeler olarak satıyor musunuz?

Torso ürünlerinin yanı sıra bebek elleri ve ayakları ile sınırlı bir seçim sunuyoruz. Bunlar aksesuarlar sayfamızdan görülebilir.

 

Kalıcı mürekkep işaretleyicileri ile bebeğin etini çizebilir miyim?

Genellikle hiçbir şey silikona yapışmaz - kalıcı mürekkep bile. Bununla birlikte, bazı mürekkep lekelere neden olabilir, bu nedenle test uygulamaları önerilir.

O gelmeden önce bebeğimin kıyafetlerini almaya başlamak istiyorum. Bu tavsiye edilebilir mi?

Bebeğiniz gelene kadar beklemenizi ve yeni kıyafetlerini almadan önce vücuda alışmasını öneririz. İsterseniz, satın aldığınız gövde türüne uyacağından emin olmak için güzel kıyafetler sipariş edebilirsiniz. Mevcut kıyafeti galeri ve aksesuar sayfalarımızda görebilirsiniz.

RealDoll'un seks parçalarına uymazsam ne olur?

RealDoll vajinal ve anal boşlukları, herhangi bir yerleştirmeyi barındıracak kadar rahat yapılır. Silikon eti yumuşak, kaygan (uygun yağlayıcı kullandığınızda) ve çok esnektir. Girişe kolaylık sağlamak için su bazlı yağlayıcılar uygulanmalıdır. RealDolls'un ağız boşlukları yumuşak silikon dili ve dişleri içerir. Ağız boşluğu bebeğin diğer girişleri kadar rahat. Oral kapasitenin yüz türüne göre değişmesine rağmen, her üç RealDoll boşluğu derin eklemeye izin verir.

Siparişimizi iptal ettirmem gerekiyorsa ne yapacağım?

RealDoll'unuzun imalatı başladıktan sonra siparişinizi iptal edemezsiniz. Üretimden önce iptal ederseniz, iptal ücreti 10 iptal edilir, ancak geri ödemeniz 30 gün içinde yapılmalıdır (bazen kredi kartı iadeleri, bildiriminizde görünmesi için tam bir fatura döngüsü alır).

 

Oyuncağım koparsa ne olacak?

RealDolls çok dayanıklıdır, ancak aşırı derecede şiddet içeren istismarın devam etmesi anlamına gelmemektedir. Bir ortak koparsa, yedek parçaları satın almak ve onarımın en iyi nasıl tamamlanacağı konusunda talimatları almak için lütfen bizimle iletişime geçin. Olası bir şekilde silikon etinde bir yırtma söz konusu olduğunda, yerel donanım mağazasında bulunan, ticari nitelikte silikon kılıfla zararı kendiniz kolayca onarabilirsiniz. Bu onarım için adım adım talimatlar bebeğinize dahildir. Yapmanız gereken herhangi bir onarımın yanı sıra, meme uçları, dudaklar ve çiviler için bir renk onarım seti ve bir silikon tamir kiti ile birlikte labia değiştirme kitleri gibi bir takım tamir setleri konusunda tam teknik destek sunuyoruz.

RealDolls bir garanti ile gelir mi?

Abyss Creations, bebeklerin üzerindeki iskelet parçaları üzerinde sınırlı 30 gün garanti eder. Bir imalat hatasından dolayı bir ortak başarısız olursa, talimatları olan bir yedek parça göndeririz. Ürünün niteliğinden dolayı, geri ödeme kabul edemiyoruz. Bununla birlikte, ürünümüzün arkasında duruyor ve müşterilerimizi memnun etmek için elimizden geleni yapıyoruz.

"Balayı bittiğinde" ne olur ve bebeğin benim için olmadığını ve geri dönmesini isterim diye düşünüyorum?

Tüm müşterilerimizi tamamen tatmin etmek istiyoruz, ancak firma politikamız şu şekildedir: TÜM SATIŞLAR NİHAİDİR.

 

Siparişimizi hızlandırabilir miyim?

Evet, bir bebeği daha çabuk almak istiyorsanız, $ 1,500 için hızlı işleme sipariş edebilirsiniz. Hızlandırılmış hizmet, siparişinizi erkenden sıraya iter ve bekleme süresini 4 haftaya garanti altına alır. Hızlandırılmış bir sipariş girildiğinde, İPTAL YOKTUR "dır.

 

Bir RealDoll siparişinde öngörülen süre nedir?

Kurşun zamanımız mevsime ve sipariş edilen öğeye göre değişir. Kurşun zamanı 8-16 haftadan itibaren değişebilir, sipariş onayınızla birlikte yaklaşık olarak şimdiki zaman alırsınız. Ayrıca, mevcut tedarik süreleri için bizi arayabilir veya e-posta ile gönderebilirsiniz. Gerçek bir bebeğin imalatı yaklaşık 80 adam saat sürer. Siparişinizde beklenen öngörülen süre tahmin edilmektedir ve seçtiğiniz gövde türünün popülaritesine ve sizin önünüzdeki sipariş sayısına bağlıdır.

 

RealDoll'umla ne gelir?

Bütün RealDoll'lar giysilerle gönderilir. Genellikle kadın bebek iç çamaşırı veya mevsimlik kıyafetler içinde gemi. Erkek bebekleri genelde boksörler ve bir tank topunda gemi halinde. Tüm bebeklere bir temizlik seti, bakım kılavuzu ve bebekle birlikte kullanılmak üzere Kimlik Yağlayıcı örneği gönderilir.

RealDoll'u nereden satın alabilirim?

Tüm siparişler eninde sonunda San Marcos, CA'daki tesisimiz aracılığıyla yapılmış olsa da, bağlı kuruluşlarımız aracılığıyla bebekleri dünya çapında görmek ve satın almak mümkündür. Uluslararası bağlı kuruluşlarımızdan bazıları, en azından bir bebeği Kaliforniya'ya gelmek zorunda kalmadan şahsen görme olanağı değil, değerli hizmetler sunuyor. RealDoll.com, çevrimiçi yeni bir RealDoll satın alabileceğiniz tek meşru sitedir.

Kullanılmış veya kusurlu bebek var mı?

RealDolls'un üreticisi olarak hiç kullanılmış bebeğimiz yok. Bazen, ilk geliş ilkesi temelinde hazırlayacağımız bir yüzey kusurlu bir bebek yaşayacağız. Mekanik kusurlarla bebek satmıyoruz. Kusurlu bir bebek olduğunda insanlara bilgi vermek için posta listelerini tutmayız, bu nedenle ilgileniyorsanız periyodik olarak iletişime geçin veya arayın.

Silikonun neye benzediğini nasıl öğrenebilirim?

Silikonuzun bir örneğini nasıl hissettiğine karar vermek veya cilt tonu seçiminizde yardımcı olmak istiyorsanız lütfen mağazamızda cilt tonu örnek kiti satın alın. Örnek kiti satın alarak, size tam boyutlu bebek veya lüks gövde ile $ 100 bedelini ödersiniz. Örnek kitini sipariş ettiğinizde, satın alım için kullanılacak bir kodu e-postayla size gönderilecektir.

Bir RealDoll'u nasıl sipariş ederim?

Bir RealDoll sipariş etmenin birkaç yolu vardır. Kadın Sipariş Sayfasına giderek bir kadın realdoll satın alabilir veya Erkek Sipariş Sayfasını ziyaret ederek ve bebeğinizin özelliklerini seçerek bir erkek bebek satın alabilirsiniz. Alışveriş sepeti özelliğini kullanarak web sitemiz üzerinden sipariş vermeyi seçebilir ve daha sonra ABD müşterileri için veya $ 0 1,500 tutarındaki ilk kredi tutarını kredi kartına şarj edebilecekleri faks, posta veya e-posta sipariş formunu kaydedebilir ve yazdırabilirsiniz. Uluslararası siparişler, ancak uluslararası kredi kartlarını kabul etmememiz nedeniyle, yalnızca moeny siparişleri, banka çekleri ve bankadan bankaya havale transferleri için alışveriş sepeti aracılığıyla işleme tabi tutulabilir. Daha fazla bilgi için lütfen Uluslararası Sipariş Politikalarımızdaki SSS bölümümüze bakın. Bir bebek sipariş etmek için alışveriş sepetini kullandığınızda, bir sipariş onayını ve kredi kartı yetkilendirmesini e-posta ile gönderene kadar kredi kartınızdaki ilk ücret $ 1 olacaktır.

Katalog alabilir miyim?

Ne yazık ki artık ürünlerimizden bir katalogumuz yok. Bununla birlikte, ürünlerimizle ilgilenen kişiler için basılı bazı materyallerimiz var. En çok ilgilendiğiniz şeyi bize bildirmek için lütfen arayın veya ofislerimizle iletişime geçin. Sizi ilgili bilgileri ayrı bir paket halinde göndeririz.

Ne çeşit insanlar RealDolls'u satın alıyor?

Bir RealDoll satın alan bir "tür" yoktur. Müşterilerimiz arasında fütüristler, sanatçılar, sanat koleksiyoncuları, fotoğrafçılar, film yapımcıları, bilim insanları, sağlık uzmanları, ev hanımları, tek erkekler ve kadınlar, cinsel yaşamlarını iyileştirmek isteyen çiftler, egzotik dekoratif sanat arayan insanlar, nihai ekranı isteyen yetişkin perakendeciler yer alıyor. Manken, ya da dünyanın en gerçekçi aşk bebek sahibi olmak isteyen herkes. Kuklaların bazı müşterilerimize ait olduğunu görmek isterseniz lütfen referanslarımızı ziyaret edin. Görüşler sayfası için bir inceleme, yorum veya resim göndermek isterseniz, lütfen bize ulaşın.

Hybrid bebek nedir?

RealDoll Hybrid bebekler, daha önce görülmemiş kombinasyonların yapılmasını mümkün kılan, birden fazla bebek çizgisine yayılan çeşitli seçeneklerin kombinasyonudur. Örneğin, bir RD2 kafa alıp bir Wicked Realdoll vücudu veya bir Boytoy serisi gövdeye ekliyoruz. Her ne kadar bütün kombinasyonlar mümkün değilse de çoğu çalışacaktır. Beğendiğiniz yüzü ve sevdiğiniz gövdeyi gördüğünüzde, bebeklerin farklı çizgilerinden geldiğimizi görürseniz, bize bildirin ve kombinasyonun çalışması için elinden geleni yapacağız.

 

MALİYETLER VE ÖDEME SEÇENEKLERİ 

Neden RealDolls'lar yaptıkları kadar maliyetlidir?

İmalat çok emek gerektirir ve malzeme maliyeti yüksektir. Her bebek müşteriye elle yapılır, yani iki bebeğin tam olarak aynı kalmadığı anlamına gelir. Piyasadaki en gerçekçi görünümlü ve bebek oyuncak bebeği, en fazla sayıda özelleştirme seçeneği, en yüksek kalite, gerçekçi görünüm ve hisi ve müşterilerimizin dünyanın talep ettiği olağanüstü güzelliği sunarken RealDoll'u uygun fiyatlı hale getirmek için çok uğraş verdik En güzel sevgilim bebek.

Oyuncağımla ne gibi özel yükseltmeleri alabilirim?

Gerçek saç kaşlarını, el yapımı gerçekçi gözleri, insan saç perukları, çiller, özel labia, büyütülmüş göğüsler, büyümüş meme uçları, özel kasık saçları, fantezi kirpikler ve gözler, dişler, elf kulakları ve daha fazlasını sipariş edebilirsiniz: Bebeğiniz için yükseltmeler yapmak istiyorsanız ! Tüm öğeler ayrı olarak fiyatlandırılır, bu nedenle sipariş verme sayfasına bakabilir veya daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

"Standart" bir bebek niteliği nedir?

Her bebek siparişi verilir ancak standart bebek, yüz ve vücudun, göz renginin, peruk stilinin ve renginin, kasık tüy tırnağının renk kombinasyonundan yapılmış ve standart seçimlerimizden oluşan bir bebektir. Standart olmayan bir bebek bir erkek, birincisi özel labia, gerçekçi gözler veya insan saç peruğu olacaktır. Özel sipariş gerektiren her şey standart dışı sayılır.

Bir RealDoll fiyatı nedir?

Klasik kadın RealDoll $ 5499.00 dolar. Dişi RealDoll2 $ 6499.00 dolar. Erkek RealDoll2 $ 5999.00 dolar. Kötü Amaçlı Gerçek Doldur $ 3 $ 'dır.

Bebeğinizi alıp Kaliforniya'da teslim alıyorsanız, 8% California Devlet Satış Vergisi tahsil etmeniz gerekmektedir (değişiklik yapılabilir).

Bir ödeme planı var mı?

Finansman sunmamıza rağmen, bir RealDoll için zamanla ödeme göndermek mümkündür. Minimum peşinat $ 1,500 dır ve buradan sipariş tam olarak ödenene kadar ödeme yapmaya devam edersiniz. Bebekler, her biri siparişe verildiğinden ödeninceye kadar imalata alınmazlar. Mevcut geri sipariş süresi yaklaşık 8 - 10 haftadır. Sipariş bekleme süresi içinde tam olarak ödenmezse, sipariş tam olarak ödenene kadar üretim aşamasındadır.

Uluslararası siparişler için ödeme politikalarınız neler?

Daha fazla bilgi için lütfen Uluslararası Sipariş Politikaları bölümümüze bakın.

ABD siparişleri için ödeme politikalarınız neler?

Kredi kartı (ABD ve Kanada), para emirleri, çekler, kasiyer çekleri ve banka havaleleri için banka kabul etmekten gurur duyuyoruz. PayPal'ı da kabul ediyoruz. Doğrudan tesise gelirseniz bebeğiniz için para ödeyebilirsiniz. Nakit posta göndermeyin! Banka havalesiyle banka havaleleri için 50 tutarında bir ücret uygulanır. Ödemenizi çek veya havale ile (kargo ve vergiler dahil) tam olarak yaparsanız, 100 tutarında bir indirim elde edersiniz.

 

Gerçekler nasıl yapılır?

Bebeğim yüz ifadelerini değiştirebilir veya yanıp sönebilir mi?

Yüzler ifadeleri değiştiremese de gözleri kapanmıyorsa da, çoğu standart yüzümüzün ifade ve göz çevresi gözlükleri sunuyoruz. Beğendiğiniz yüz ifadeleri mevcutsa, galeri sayfalarımızda standart yüzlerle birlikte gösterildiğini göreceksiniz.

Bebek boyutları nasıl ölçülür?

RealDolls için gösterilen ölçümler yakındır. Bunlar RealDolls'dan alınan gerçek ölçümlerden derlenmiştir. Ayakkabı boyutları, bebeklerin üzerine bebek ayakkabları yerleştirmeyi kolaylaştırmak ve parmaklarına zarar vermemek için biraz fazla. Buraya Tıkla bizim bebek bebek ölçümlerimizi ve burada erkek bebek spesifikasyonlarımızı görmek için.

Face-X sistemi nedir?

Face-X sistemi, kadın RealDolls'un yüzlerinin maskeler gibi değiştirilebilmesini sağlayan patentli bir kafatası ve yüz sistemidir. Daha fazla bilgi için Face-X Sayfamıza bakın.

RealDolls'da değiştirilebilir herhangi bir özellik var mı?

Evet, bayan bebekleri patentli Face X Sistemi kullanılarak üretilmiştir. Daha fazla bilgi için aşağıya bakın. Gözler ve peruklar da tüm bebeklerde değiştirilebilir. Erkek bebeklerin, seçebilecekleri çeşitli boylarla değiştirilebilir penisleri var.

Silikonun ömrü nedir? Çatlayacak mı Kuru çürümeye ya da böyle bir şey için endişelenmem gerekiyor mu?

Silikon kauçuk, lateks kauçuk gibi çürümeyi kurutmaz. Silikon kauçuk, RTV (Oda Sıcaklığı Vulkanize edilmiş) lastiklerin veya elastomerlerin herhangi birinin en uzun kullanım ömrüne sahiptir. Beş yıllık raf testlerinde mülklerdeki 10% 'dan daha az kayıp görülmektedir. Uygun bakım ve bakımla RealDoll'unuz yıllarca kullanılmalıdır. 11 yıllık hizmetten sonra kullanılmakta ve sevilmekte olan birinci nesil gerçek eşyalar varlığını devam ettirmektedir. RealDoll'unuz düzgün bir şekilde muhafaza edildiği sürece sürecektir.

 

Silikonun özellikleri nelerdir? Ne bilmeliyim? Alerjim var mıydı?

RealDoll ürünleri için kullandığımız yüksek silikon seviyesi film efekt endüstrisi tarafından makyaj efektleri ve animatronik yaratıklar için de kullanılır. Yüksek esneklik derecesine sahiptir ve yırtılmaya karşı direnir. RealDoll tarafından kullanılan spesifik formülasyon silikon molekülleri arasında asılı olan zararsız bir yağı içerir ve ete daha gerçekçi bir his verir ve daha fazla elastikiyet kazandırır. Silikon cilt hafifçe yapışkan hissedebilir, çünkü yüzey alanı çok az miktarda yağ emer. Bu zamanla azalır ve herhangi bir yapışmayı gidermek için bebek tozu veya talk pudrası kullanmanızı öneririz. Bebek tozu ile silikondan alerjiniz çok daha yüksektir. Silikonuza olumsuz bir sağlık reaksiyonu bildirmemiştik - yönettiği gibi kullanıldığında inert ve toksik değildir.

Silikonlu etin bir koku ya da tadının var mı?

Hayır, bir RealDoll'un silikon eti neredeyse kokusuzdur. Mühürleyiciden gelen yeni bir bebeğin hafif hoş ve meyve benzeri bir koku alabileceğini düşünebilirsiniz. Koku çok çabuk tükenir. RealDolls'u yapmak için kullanılan silikonun göze çarpan lezzeti yoktur.

 

RealDolls ne yapıyor?

RealDoll'lar et benzeri silikondan yapılmıştır. Silikon toksik olmayan, et benzeri bir malzemedir. Her bir bebekte, bebeklerin poz vermesine olanak tanıyan tamamen eklemli bir iskelet bulunur.

 

ÖZELLİKLER VE ÖZEL SEÇENEKLER 

Oyuncak, titreşen bir vajina veya dönen dil gibi zevk deneyimini geliştiren elektronik özellikleri içeriyor mu?

RealDolls'un vibratörler veya dönen diller gibi elektronik özellikleri yoktur. Vibratörlerin yapay hisleri vinil aşk bebeklerini canlandırmak için kullanıldığına inanıyoruz, ancak bu RealDoll ile gerekli değildir. Bununla birlikte, ek uyarımı severseniz, RealDolls bu tür cihazlarla iyi çalışır. Bebeğinizle birlikte hayal edilebilecek herhangi bir seks oyuncakını çok gerçekçi bir şekilde kullanabilirsiniz. Silikon titreşimi iyi aktarır.

BBW mu yoksa tombul bir bebek miydiniz?

Malzeme kısıtlamaları nedeniyle çok dolgun ya da şehvetli bir bebek yapamayız. Daha dolgun bir figür bebeği için pek çok talep aldık ve bu gereksinimi karşılamak için cazibeli beden 10 modelini geliştirdik. Kuklaları daha büyük yapamayız, çünkü çoğu insanın kullanması yasakça ağır ve zor olacaktı.

Dikiş çizgileri olmayan bir bebek alabilir miyim?

Hayır, bir kalıp nasıl şekillendirildiğinden dikiş çizgileri olmaksızın bir bebek yapılabilir. Yetenekli ustalarımız tüm dikişleri dikkatli bir şekilde elle keserek onları olabildiğince alçak profilli ve farkedilemez hale getirmektedir.

Saç döküntüleri neyden oluşur?

El örgül insan saçı olan özel yapılmış yamaları çok ince bir örgü zemin üzerine kullanırız. Örgü, saçın kullandığımız silikon yapıştırıcı ile silikona yapışmasına yardımcı olur. Yamalar standart boyutlarda 4 ve standart renklerde (siyah, esmer, kül, kırmızı ve sarışın) bulunur.

 

Bebek kendim koymak için saç tellerini alabilir miyim?

Evet, bebeğinize istediğiniz gibi uygulamak için bizden ek saç lekeleri ve yapışkan siparişi verebilirsiniz.

Kasık tüyleri veya diğer vücut tüyleri ile bir bebek ısmarlarsam çıkarılabilir mi?

Saç zamana bağlı olarak dökülmesine rağmen, bebeğin silikon cildine yapıştırıldığı için çıkarılabilir değildir. Kasık saç yaması kaldırırsanız, silikon her zaman "yara" olacaktır.

Göğüs teli, kasık saçları veya koltuk altı saçlı bir bebek alabilir miyim?

Evet, bir bebeğe ekstra saç döküntüleri koyabiliriz, ancak genelde bunu önermiyoruz. Genellikle saç döküntüleri, özellikle kolların altında olduğu gibi yüksek sürtünmeli alanlarda kaybolabilir.

Transseksüel bir bebek öneriyor musun?

Transseksüel bebeklere 3 farklı versiyonlarda RealDoll'dan erişilebilir. Sayfamızda erkek bebeklere ve ürünlerimize ayrılmış seçenekleri ve maliyetleri görebilirsiniz. Sunduğumuz seçeneklerden farklı bir şey istiyorsanız, geçmişte özel hermafrodit / erkek erkek bebekleri yaptık. Lütfen özel taleplerinizle bizimle iletişime geçin.

Derin bölünme oluşturmak için bir bebeğin göğüslerine bastırır mısın?

Evet, vücut türüne bağlı olarak? Daha küçük göğüslü vücutlar bu tür aktiviteler için uygun değildir. RealDoll göğüsleri son derece elastik ve yumuşaktır.

Özel göğüs boyutları sunuyor musunuz?

RealDolls'un göğüsleri ayrı olarak takılı değildir; Bunlar tüm vücudun kesintisiz bir parçasıdır. Bununla birlikte, göğüs büyütme yapabiliriz. Göğüs büyütme işlemi göğüslerini bir fincan boyutuyla artıracak; Örneğin; B-fincan göğsü C-fincan göğsü olacak. Bu seçeneği siparişler sayfamızdan seçebilirsiniz.

Bebeğin meme uçları ne kadar zor? Giysilerle gösterecekler mi?

RealDolls'un meme başıları gerçek, meme uçları gibi hissettirir. Giysilerle gösteriyorlar.

Onların yırtılmasından korkmadan bir RealDoll'un meme uçlarını zorla çekebilir misin?

Evet, akıl içinde. RealDolls'un meme uçları, yırtılmadan yaklaşık% 0 uzamaya dayanabilir. Meme uçlarını çekerken veya çok ısırdığınızda, çok kaba olmanız durumunda yırtabilirsiniz.

Göğüsler bir RealDoll'da ne kadar gerçek hissediyor?

Jelatinimsi bir kıvamda özel bir silikon formülasyonu kullanıyoruz. Bu özel silikon jel onları gerçek göğüsler gibi görünüp hissetmek ve sıçrama yapmak için RealDoll göğüslerinde kullanılır. Silikon jel, sertleştirilmiş silikon kauçuktur ve tamamen kurudur; Bir sıvı değil, bu yüzden bir RealDoll'un göğüsleri sızdırmaz. Tipik olarak göğüsler bebeğiniz geldiğinde biraz sağlam olacak, ancak zamanla yumuşacaklar.

Bebeğimin kulakları, meme uçları vb. Delerebilir miyim?

Evet. RealDolls'u herhangi bir yere delebilirsin. En iyi sonuç için eğri bir çubuk yerine daima düz bir takı kullanmalısınız. Birkaç gün sonra delik delikleri kalıcı hale gelecektir. Küpeler kullanırken küpe sırtlarını kullanmayın.

Bronzluk çizgileriniz veya dövmeleriniz var mı?

Tanrı çizgileri RealDolls'da mümkündür. Bu, bronz desende daha açık tenli bir bebeğin renklendirilmesini gerektiren özel bir işlemdir. Bu seçeneği sipariş sayfasında seçebilirsiniz. Dövme, birçok mağazada bulunan geçici dövmeleri kullanarak müşteri tarafından uygulanabilir. Özel siparişler için özel dövme çalışmaları yaptık. Bunlar, gerekli olan sanatın karmaşıklığına ve seviyesine bağlı olarak fiyatlandırılır. Bronzlaştırılmış çizgiler ve dövmeler söz konusu olduğunda renk, sürtünme ile silikonun bu işlemler esnasında renklendirilmemesi nedeniyle sürtünerek kaybolabilir. Dövmeler, çiller, doğum lekeleri veya diğer uygulanmış ayrıntılarla ilgili daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

RealDoll2 manyetik ve tam başlı stil yüzleri arasındaki farklar nelerdir?

Mıknatıs tipi RD2 yüzleri, patentli Face X sistemimizi kullanarak bebek yüzünüzü başka bir mıknatıs stili yüzüne hızla değiştirmek için tasarlanmıştır. Bu tasarımda, başın yüzü ile arka kısmı arasında, bebeğin peruğunu kaldırmadığınız sürece görülemeyen bir dikiş vardır. Bebeğin başındaki başlık, ağırlığı azaltmak için hafif köpük ile yapılır. Bu stilden seçim yapabileceğiniz birçok farklı yüz vardır ve hepsi birbirinin yerine kullanılabilir. Yüzleri değiştirmek çok kolaydır ve hızlıdır, alet gerektirmez.

Tam kafa tarzı yüzleri kalıcı olarak kendi kafataslarına bağlıdır ve bu nedenle biraz daha pahalıdır. Bu tasarımın en büyük avantajı, sanatçılarımıza mevcut yüz X kafatası boyut ve şekilleri, yani daha büyük veya daha küçük boyutlu kafa veya farklı kemik yapısı yaratmak istediğimiz zaman daha az kısıtlanmış olmasını sağlar. Yüzü ve başının geri kalanı arasında da dikiş veya ayırım yoktur, çünkü hepsi silikondur. Bu nedenle, manyetik yüzlerin biraz ağırdır. Tam başlıklar, allen tipi altı köşeli anahtar ile çıkarılabilir (veya takılabilir).

RD2'niz için her iki tipin başında olabilirsiniz; Bu tip yüz koleksiyonunuz için kurulmuş mıknatıslı tip kafatası ve başlık kullanın ve tam kafa tiplerini istediğiniz zaman takın. Bağlantı noktaları ve donanım gövde üzerinde aynıdır.

Contact

© 2017  RealdollEurasia